Opće informacije

Djelatnici

Tehnički muzej Nikola Tesla
Savska cesta 18
10000 Zagreb
telefon: 01/4844-050
fax: 01/4843-568
žiro račun: 2360000-1101247448

IBAN HR1823600001101247448
MB 3274195
OIB 37198918530
E - mail: info@tmnt.hr 

 


 

Tehnički muzej Nikola Tesla

Savska cesta 18

10000 Zagreb

 

telefon: (+385 1) 4844-050

fax: (+385 1) 4843-568

IBAN HR1823600001101247448

MB 3274195

OIB 37198918530

 

E - mail:

info@tmnt.hr 

 

Ravnateljica

Markita Franulić

dokumentarist savjetnik

markita.franulic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-615

 

Voditelj odjela općih poslova - tajnik

Ivan Halić, dipl. iur.

ivan.halic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-613

 

Administratorica

Martina Kolarec

(+385 1) 4881-612

martina.kolarec@tmnt.hr 

 

Organizator komunikacije s javnošću i posjeta

Marijo Zrna, ing.

marijo.zrna@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-626

 

Računovodstvo

Vesna Grančić, dipl. oec.

voditeljica računovodstva

vesna.grancic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-635

 

Sonja Korman

knjigovotkinja - blagajnica

sonja.korman@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-635

 

Muzejska trgovina i blagajna

Zlata Havidić

(+385 1) 4844-050

 

Odjel zbirki

Branimir Prgomet, mag. ing.

kustos

branimir.prgomet@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-637

 

Krešimir Bašić, dipl. ing.

viši kustos

kresimir.basic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-624 

 

Vesna Dakić, dipl. ing.

muzejska savjetnica - dokumentarist

vesna.dakic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-632 

 

Renato Filipin, dipl. ing.

viši kustos

renato.filipin@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-639 

 

Davorka Petračić, dipl. ing.

viša kustosica

davorka.petracic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-641 

 

Neda Staklarević, dipl. ing.

muzejska savjetnica

neda.staklarevic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-628

 

Zvonimir Drvar, mag. geol., mag. educ. geogr. 

kustos - voditelj planetarija

zvonimir.drvar@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-644

 

Julija Gracin, prof. talijanskog jezika i pov. umjetnosti

kustosica

julija.gracin@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-637

 

Željko Staklarević, dipl. ing.

viši kustos

zeljko.staklarevic@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-627 

 

Knjižnica

Kristina Kalanj, prof.

viši knjižničar

kristina.kalanj@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-636 

 

Odjel za pedagošku djelatnost

Katarina Ivanišin Kardum, MA RCA

viši muzejski pedagog

katarina.ivanisin.kardum@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-643

Kosjenka Laszlo Klemar, dr. sc.

muzejski pedagog

kosjenka.laszlo.klemar@tmnt.hr 

 

Zvonimir Ambruš, ing.

vodič demonstrator

zvonimir.ambrus@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-640

 

Ogren Variola, prof.

vodič demonstrator

ogren.variola@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-616

 

Mario Mirković

vodič edukator

mario.mirkovic@tmnt.hr  

(+385 1) 4881-611

 

Restauratorsko konzervatorska radionica

Zoran Kirchhoffer, dipl. ing.

viši restaurator

zoran.kirchhoffer@tmnt.hr  

(+385 1) 4881-623 

 

Franjo Strugar

viši preparator

franjo.strugar@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-644

 

Odjel održavanja i sigurnosti

Igor Elez

organizator održavanja - domar

igor.elez@tmnt.hr 

(+385 1) 4881-625

 

Dino Begović

(+385) 01/4844-050

 

Goran Martinović, dipl. ing. univ. spec.

goran.martinovic@tmnt.hr 

(+385 1) 4844-050

 

Vladimir Meštrović

(+385 1) 4844-050

 

Mario Nebeski

(+385 1) 4844-050

 

Kovačić Marica

(+385 1) 4881-629

 

Mara Matanović

(+385 1) 4881-629

 

Dubravka Pitinac

(+385 1) 4881-629

 

Darinka Gorgiev

(+385 1) 4881-629