Opće informacije

Djelatnici

Tehnički muzej Nikola Tesla
Savska cesta 18
10000 Zagreb
telefon: 01/4844-050
fax: 01/4843-568
žiro račun: 2360000-1101247448

IBAN HR1823600001101247448
MB 3274195
OIB 37198918530
E - mail: info@tmnt.hr 

 


 

Tehnički muzej Nikola Tesla
Savska cesta 18
10000 Zagreb
 
telefon: (+385 1) 4844-050
fax: (+385 1) 4843-568
 

IBAN HR1823600001101247448

MB 3274195
OIB 37198918530
 
E - mail:
info@tmnt.hr  
 
ravnateljica
Markita Franulić
dokumentarist savjetnik
markita.franulic@tmnt.hr 
(+385 1) 4881-615
 
Voditelj odjela općih poslova - tajnik
Ivan Halić, dipl. iur.
ivan.halic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-613
 
Administrativna tajnica
Martina Kolarec
(+385 1) 4881-612
mirjana.neuner@tmnt.hr
 
Organizator komunikacije s javnošću i posjeta
Marijo Zrna, ing.
marijo.zrna@tmnt.hr
(+385 1) 4881-626
 
Viši muzejski pedagog
Katarina Ivanišin Kardum, MA RCA
katarina.ivanisin.kardum@tmnt.hr
 (+385 1) 4881-626
 
Računovodstvo
Vesna Grančić, dipl. oec.
voditeljica računovodstva
vesna.grancic@tmnt.hr 
(+385 1) 4881-635
 
Sonja Korman
knjigovotkinja - blagajnica
sonja.korman@tmnt.hr
(+385 1) 4881-635
 
Muzejska trgovina i blagajna
Zlata Havidić
(+385 1) 4844-050 
 
Branimir Prgomet, mag. ing.
kustos
branimir.prgomet@tmnt.hr 
(+385 1) 4881-637
 
Krešimir Bašić, dipl. ing.
viši kustos
kresimir.basic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-624 
 
Vesna Dakić, dipl. ing.
muzejska savjetnica - dokumentarist
vesna.dakic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-632 
 
Renato Filipin, dipl. ing.
viši kustos
renato.filipin@tmnt.hr
(+385 1) 4881-639 
 
Davorka Petračić, dipl. ing.
viša kustosica
davorka.petracic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-641
 
Neda Staklarević, dipl. ing.
muzejska savjetnica
neda.staklarevic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-628
 
Zvonimir Drvar, mag. geol., mag. educ. geogr. 
Kustos - voditelj planetarija
zvonimir.drvar@tmnt.hr
(+385 1) 4881-644
 
Julija Gracin, prof. talijanskog jezika i pov. umjetnosti
kustos
julija.gracin@tmnt.hr
(+385 1) 4881-637
 
Željko Staklarević, dipl. ing.
viši kustos
zeljko.staklarevic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-627 
 
Knjižnica
Kristina Kalanj, prof.
viši knjižničar
kristina.kalanj@tmnt.hr
(+385 1) 4881-636 
 
Restauratorsko konzervatorska radionica
Zoran Kirchhoffer, dipl. ing.
viši restaurator
zoran.kirchhoffer@tmnt.hr 
(+385 1) 4881-623
 
Ankica Bobinac
viša preparatorica
ankica.bobinac@tmnt.hr
(+385 1) 4881-647
 
Franjo Strugar
viši preparator
franjo.strugar@tmnt.hr
(+385 1) 4881-644
 
Vodič demonstrator
Zvonimir Ambruš, ing.
zvonimir.ambrus@tmnt.hr
(+385 1) 4881-640
 
Ogren Variola, prof.
ogren.variola@tmnt.hr
(+385 1) 4881-616
 
Vodič
Mario Mirković
mario.mirkovic@tmnt.hr
(+385 1) 4881-611
 
Nadstojnik - domar
Igor Elez
igor.elez@tmnt.hr
(+385 1) 4881-625
 
Dino Begović
(+385) 01/4844-050
 
Pavo Kanisek
(+385 1) 4844-050
 
Goran Martinović, dipl. ing. univ. spec.
goran.martinovic@tmnt.hr
(+385 1) 4844-050
 
Vladimir Meštrović
(+385 1) 4844-050
 
Mario Nebeski
(+385 1) 4844-050
 
Kovačić Marica
(+385 1) 4881-629
 
Mara Matanović
(+385 1) 4881-629
 
Dubravka Pitinac
(+385 1) 4881-629